CENÍK

Ceny našich aplikací jsou vždy individuální a odvíjejí se od konkrétních požadavků a výsledné podoby vytvořeného produktu.
Orientační cenové rozmezí vývoje online aplikace se může pohybovat od 10.000 - 100.000 Kč.
Kromě jednorázové platby za vývoj, nabízíme i řešení ve formě měsíčního paušálu, který zahrnuje vývoj a starost o aplikaci, webový systém, eshopové řešení a paušál v rámci Vašich možností, spokojenosti a dosažení stanovených cílů.

Naše spolupráce začíná přednesením Vašich požadavků na aplikaci a stanovením cílů, jejichž splnění od pořízené aplikace očekáváte. Nejideálnějším řešením je smluvení osobní schůzky, na které vše projednáme, pokud však preferujete kontakt telefonický či přes email, můžeme samozřejmě komunikovat i tímto způsobem.

Následuje krok z naší strany - tj. analýza Vašeho podnikání a vytvoření nezávazného návrhu (včetně finančního) v návaznosti na Vaše požadavky, očekávání a finanční možnosti.

Teprve v této fázi se Vy rozhodujete, zda chcete ve vzájemné spolupráci pokračovat a aplikaci si od nás objednat. Až do této chvíle zatím veškerá spolupráce probíhá na nezávazné bázi bez jakýchkoli finančních nároků z naší strany a teprve po Vašem kladném rozhodnutí se začne na tvorbě aplikace pracovat.

Co se týče financování, nevyžadujeme zálohu ani platbu předem a nabízíme také možnost platby na splátky.
Zakládáme si na vzájemné důvěře mezi námi a klientem.

online aplikace na míru
E-mail: info@onlinepristup.cz

Tel: 773 579 229

Facebook: www.facebook.com/obsah.info

Twitter: www.twitter.com/ucinnyweb